Uw banden equipment fabrikant

Ons team

Sales

Martin Depelteau

President
mdepelteau@martinsindustries.com
Verlenging : 224
GSM: + 1 514 292 7225

Judy-Ann Desrochers

Klantenservice
jdesrochers@martinsindustries.com
Verlenging : 255

Karin Vijverberg

Klantenservice Europa
kvijverberg@martinsindustries.com
Verlenging : 300

Cedric Gaudette

Sales Manager, Noord-Amerika
cgaudette@martinsindustries.com
Verlenging : 222
GSM: 438-496-9070

Yannick Lejour

Sales Manager, Frankrijk
ylejour@martinsindustries.com
Verlenging : 232
GSM: +1 514-715-8202

Fred Delisle

Zuidoost/Noordwest-VS en belangrijke accounts
fdelisle@martinsindustries.com
Verlenging : 227
GSM: 514-777-8348

Guy Martel

Account manager Noordoost & Noord/Central VS
gmartel@martinsindustries.com
Verlenging : 234
GSM: 514-476-6117

Jose Garibay

Account manager Zuid-Westers VS
jgaribay@martinsindustries.com
Verlenging : 254
GSM: 323-698-5574

Amos Williams 3rd

Account manager Zuid-centraal VS
awilliams@martinsindustries.com
Verlenging : 253
GSM: 732-534-1336

JF Bourassa

Account Manager Oost-Canada
jfbourassa@martinsindustries.com
Verlenging : 233
GSM: 514-267-4209

Jim Turner

Accountmanager West-Canada
jturner@martinsindustries.com
Verlenging : 252
GSM: 403-861-9383

Grant Stoic

Account manager Ontario, Canada
gstoic@martinsindustries.com
Verlenging : 251
GSM: 905-580-5488

Michael von Soosten

Accountmanager Duitsland
mvonsoosten@martinsindustries.com
Verlenging : 303
GSM: +49 1752756980

David Matulaj

Accountmanager , Oostenrijk-Zwitserland-Israël en Oost-Europa
dmatulaj@martinsindustries.com
GSM: + 420 608 907 225

Robbert Mol

Accountmanager Benelux
rmol@martinsindustries.com
GSM: + 31 (0)6 28 95 77 02

Pierre Melicine

Accountmanager France
pmelicine@martinsindustries.com
Verlenging : 304
GSM: + 33 (0)6 81 13 39 08

Yamila Vargas

Account manager Spanje & Portugal
yvargas@martinsindustries.com
Verlenging : 290
GSM: +31 13 2200 003

Lina Daza

Account Manager Latijns Amerika & Caraïbisch Gebied
ldaza@martinsindustries.com
Verlenging : 240
GSM: 514-601-0512

Maria Randazzo

Accountmanager Australië, Nieuw Zeeland
mrandazzo@martinsindustries.com
GSM: 0418 255 745

Farhan Sikander

Managing Director - GCC-landen
fsikander@martinsindustries.com
Verlenging : +971 4 2946 335
GSM: +971 50 4779303

Isabelle Quintin

Marketing Manager
iquintin@martinsindustries.com
Verlenging : 246

Isabelle Olivier

Marketingcoördinator
iolivier@martinsindustries.com
Verlenging : 230

Manuel Bisson

E-commerce
mbisson@martinsindustries.com
Verlenging : 225

Mylene Vachon

Social Media Analyst
mvachon@martinsindustries.com
Verlenging : 307

Administratie

Jean-François Laberge

Directeur
jflaberge@martinsindustries.com
Verlenging : 226

Benoit Beauchemin

Financieel controleur
bbeauchemin@martinsindustries.com
Verlenging : 231

Josée Turcotte

Administratief medewerker
jturcotte@martinsindustries.com
Verlenging : 228

Jean-Maxime Lamoureux

Hoofd accountant
jmlamoureux@martinsindustries.com
Verlenging : 249

Philippe Lord

Vestigingsmanager
plord@martinsindustries.com
Verlenging : 229

Yanick Carpentier

Logistiek coördinator
ycarpentier@martinsindustries.com
Verlenging : 238

Ian Fournel

Kwaliteitscontrole & technische services
ifournel@martinsindustries.com
Verlenging : 221
GSM: 450-775-2171

Jonathan Landry

Industrieel designer
jlandry@martinsindutries.com
Verlenging : 235

Dominic Girard

Opsteller
dgirard@martinsindustries.com
Verlenging : 244